[Polish] - Gdybym była Tobą

Written by:
Lynn Austin

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
Narrator
Release Date
May 2023
Duration
14 hours 39 minutes
Summary
'CZUJĄC MDŁOŚCI, AUDREY POSZŁA USIĄŚĆ
W SWOJEJ SYPIALNI. ODKRYŁA, ŻE NADAL ZAZDROŚCI EVE DAWSON – PODOBNIE JAK PRZEZ CAŁE SWOJE ŻYCIE. [...] Z RADOŚCIĄ ODDAŁABY WSZYSTKO, CO MA, ZA TO, BY MÓC SIĘ STAĆ EVE'.
-1950-
Po zakończeniu wojny Audrey Clarkson opuszcza swoją rodzinną rezydencję w Anglii, by wraz ze swoim synkiem rozpocząć życie na nowo – w Ameryce. Jako owdowiała wojenna panna młoda Audrey potrzebuje wsparcia swoich teściów, których nigdy jeszcze nie poz- nała. Po przybyciu odkrywa jednak, że zastana rzeczywistość nie jest taka, jakiej się spodziewała. Jej marzenie o nowym, spokojnym życiu wisi na włosku...
-1940-
Eve i Audrey różniły się od siebie tak bardzo, jak to tylko możliwe w przypadku dwóch przyjaciółek. Było tak od dnia, kiedy poznały się w Wellingford Hall, gdzie matka Eve pracowała jako osobista służąca matki Audrey. Gdy stały się młodymi kobietami, te różnice odsunęły je od siebie, dopóki zagrożenie inwazją nazistów i wojna znów ich do siebie nie zbliżyły. Pewien Amerykanin stacjonujący w Anglii przynosi Audrey szansę na miłość, zaś upadek systemu klasowego daje Eve nadzieję na wspólną przyszłość z bratem Audrey. Jednak z powodu doświadczonych strat obydwie kobiety muszą podjąć przełomowe decyzje, które przyczynią się do stworzenia sieci kłamstw i doprowa- dzą je obydwie do granic wytrzymałości.
LYNN AUSTIN jest bestsellerową autorką prawie trzydziestu powieści oraz jedną z pierwszych osób, które zostały umieszczone w Galerii Sław Christy Award. Lynn i jej mąż, którzy wychowali troje dorosłych już dzieci, mieszkają w zachodnim Michigan. Autorkę moż- na znaleźć w Internecie na lynnaustin.org.
1 book added to cart
Subtotal
$8.99
View Cart